Obrazy oryginalne

Obrazy oryginalne

Zależy Ci na autorskim obrazie? Jedynym takim, nigdzie indziej niespotykanym i niepowtarzalnym? 

Marzy Ci się obraz ręcznie malowany przez artystę wyłącznie dla Ciebie? Obraz odzwierciedlający Ciebie samego i Twoje emocje? 

Szukasz czegoś oryginalnego i nowoczesnego do swojego wnętrza? Czegoś wyjątkowego, co będzie powodować uśmiech na Twojej twarzy w (nie)zwykłej codzienności?

Czy wiesz, że wartość kolekcjonerska oryginalnego, autorskiego obrazu, zyskuje na wartości z biegiem czasu, wraz z rozwojem kariery artysty?

To może zainteresują Cię właśnie moje obrazy?

Copyright © by Martyna “Orzi” Orzechowska

Obrazy tworzone z miłości do ludzi i miejsc. Zrodzone z emocji i wspomnień moich podróży po różnych zakątkach świata. Niepowtarzalne. Jedyne. Przesiąknięte energią, z którą chcą się dzielić ze swoim właścicielem każdego dnia, gdziekolwiek.

Autorskie kolekcje obrazów abstrakcyjnych GOCO Marshe w wersji oryginalnej, z certyfikatem potwierdzającym ich autentyczność. Dodatkowo sygnowane są one koreańską, unikalną pieczęcią artysty w dwóch językach - koreańskim i angielskim. 

Obrazy malowane są na płótnie bawełnianym, na podobraziu drewnianym o różnych rozmiarach. Mają zamalowane krawędzie, przez co są gotowe do zawieszenia na ścianie. Medium wykorzystane na obrazach to farby akrylowe amerykańskich, francuskich oraz duńskich producentów. Niektóre z obrazów zawierają dodatek past modelujących, brokatu, papieru lub innych mediów. 

Zobacz je wszystkie i wybierz swój obraz!

Szukasz innego rozmiaru obrazu lub chciałbyś mieć jeden z upatrzonych, ale został już sprzedany? 

Wybierz najwyższej jakości reprodukcję na płótnie z unikalną, koreańską pieczęcią potwierdzającą moje autorstwo >>

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Aktywne filtry