Reprodukcje z hologramem

Reprodukcje na papierze z hologramem, limitowane edycje

o    Chcesz kupic, obraz ktory nie jest juz dostepny albo wolisz inny rozmiar, a nadal zalezy Ci na wartosci kolekcjonerskie pracy? Reprodukcje na papierze fine art zaopatrzone hologramem oraz unikalna koreanska pieczecia, Reprodukcje na papierze fine art z hologramem to cos dla Ciebie!

o    Reprodukcje na papierze Fine Art (Giclée print) sa rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakosc druku. Drukowane na wysokogatunkowych podłożach papieru Hahnemühle Photo Rag® 308g spełniaja najwyższe standardy w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie. Producent daje 200 letnia gwarancja kolorow.

o    Kolekcje reprodukcji na papierze Fine Art powielana jest w limitowanej ilosci 30 sztuk, sygnowana tradycyjna koreanska pieczęcią autorską drukowana z bialym passe-partout, które tworzy subtelny efekt głębi i dodaje elegancji. Do wyboru maja Panstwo 5 rozmiarow wydruku. Praca dostarczana jest bez ramy.

o    Kazda praca dostarczana jest z unikalnym Certyfikatem Autentyczności i hologramem Hahnemϋhle FineArt, ktory ktory jest zarejestrowany na specjalnej dedykowanej stronie internetowej www.MyArtRegistry.com

o    Każdy certyfikat jest wykonany z wysokiej jakości papieru z „deckle edges” (nieregularne, poszarpane krawędzie), ze znakiem wodnym Hahnemühle i fluorescencyjnymi włóknami zabezpieczającymi. Kazdy certyfikat zawiera numeryczny hologram. Drugi hologram o identycznym numerze znajduje sie na wydrukowanym dziele. Połączenie certyfikatu i hologramu zapewnia, że każdy Certyfikat Autentyczności dotyczy jednego konkretnego wydruku.

o    Praca dostarczana jest bez ramy.

o    Reprodukcje na papierze z hologramem sygnowane sa unikalna koreanska pieczecia artysty w jezyku koreanskim i angielskim. Unikalna pieczec stanowi sposob tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreanskim.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry