Reprodukcje na papierze

Reprodukcje na papierze z pieczęcią Podoba Ci się mój obraz i chciałbyś mieć go na ścianie swojej sypialni lub swojego salonu? Zależy Ci na konkretnej kolorystyce i rozmiarze, pasujących do Twojego wnętrza? Albo szukasz wyjątkowego prezentu na specjalną okazję, ale w przystępnej cenie? Reprodukcje na papierze fine art z unikalną, koreańską pieczęcią to wysokiej jakości grafika, którą warto mieć u siebie w domu.


Reprodukcje na papierze fine art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.
Drukowane na wysokogatunkowych podłożach papieru Liford  fine art mat. spełniają najwyższe standardy . Zarówno w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu, przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie. Producent daje Państwu 200-letnią gwarancję na kolory! 


Reprodukcje na papierze dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, potwierdzającym jego autorstwo, rok oraz miejsce wykonania.
 


Reprodukcje sygnowane są dojang, czyli unikalną, koreańską pieczęcią artysty w języku koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim. 


Wydruki fine art dostarczane są bez ramy, profesjonalnie zabezpieczone i zwinięte w tubie.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry