Kim jesteśmy i co oferujemy?

person Wysłane przez: Martyna Orzechowska list W: Aktualności Dnia: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 381

Cieszę się, że jesteście z nami w naszej galerii online! Korzystając z okazji chciałbym przedstawić Wam naszą historię powstania marki GOCO Marshe oraz opisać, skąd czerpię inspiracje na moje obrazy? Posłuchajcie, "bajka" będzie długa..

Jak powstała nazwa marki GOCO Marshe?

Nazwa GOCO MARSHE powstała z połączenia słów odzwierciedlających wizje i wartości, którymi kierujemy się w życiu.

GOCO – pochodzi od słów GO COLORS – wierzymy, ze świat i ludzie będą szczęśliwsi, jeśli będą się otaczać kolorami. Chcemy by za sprawą naszych projektów, w domach naszych odbiorców rozkwitała pozytywna i niepowtarzalna energia!

MAR - pochodzi od imienia Martyny - założycielki konceptu – stanowi łącznik pomiędzy członami nazwy...

SHE – pochodzi od angielskiego słowa ONA – symbol kobiety, dziewczyny, naszej bezimiennej przyjaciółki. Kobiety, którą cenimy, która jest dla nas ważna. Kobiety, którą chcemy wspierać i widzieć ją szczęśliwą, pełną energii i radości!

By to osiągnąć planujemy i marzymy o tym, aby wspierać kobiety w różnych aspektach ich życia. Nie tylko kolorami, podnosząc je w ten sposób na duchu i motywując do rozwoju osobistego. Ale również wspierając je w ramach akcji charytatywnych. W tym celu, planujemy, aby co roku, część z dochodów ze sprzedaży naszych obrazów i związanych z nimi produktów, przeznaczana była na pomoc kobietom, w sposób wybrany przez #DziewczynyGOCOMarshe.

O marce

GOCO MARSHE Arts Fashion Design to nowoczesny koncept artystyczny stworzony w 2020 roku w Korei Południowej.

Każdy projekt (obraz, reprodukcja, torba) tworzy odważne połączenie energetycznych kolorów, w celu ukazania balansu funkcjonalności, użyteczności i klasy.

Produkty GOCO Marshe wybierają najczęściej osoby ceniące sztukę, lubiące otaczać się oryginalnym pięknem na co dzień. Często są to osoby błyskotliwe, niebanalne i nietuzinkowe, które lubią wyróżniać się z tłumu. Mam zaszczyt tworzyć obrazy dla takich właśnie osób, co sprawia mi ogromną radość, dodaje skrzydeł i nowej energii do działania.

GOCO MARSHE to wielokolorowa interpretacja ludzkich historii, uczuć, emocji oraz doświadczeń ujętych w intuicyjnej i sensorycznej perspektywie. Projekty nabierają kształtu podczas ich tworzenia, będąc wyrazem Duszy, Serca i Uczuć w rzeczywistym czasie ich tworzenia. 

Charakterystyczne dla GOCO MARSHE są zatem odważne połączenia kolorów z pogranicza abstract expresionism i contemporary art, które wpisują się w światowe trendy sztuki użytkowej.

O produktach

GOCO MARSHE Art Fashion Design oferuje szereg produktów kolekcjonerskich:

Oryginalne obrazy malowane na płótnie >> 

Limitowane edycje reprodukcji na papierze fine art zaopatrzone hologramem oraz unikalną, koreańską pieczęcią

Reprodukcje na płótnie fine art zaopatrzone unikalną, koreańską pieczęcią >>

Wydruki fine art na papierze zaopatrzone unikalną, koreańską pieczęcią >>

Obrazy na zamówienie >>

Akcesoria - Torby artystyczne >>

Karty podarunkowe >>

Zdjęcia oraz opisy produktów dostępne na stronie naszego sklepu pomogą Wam odpowiedzieć na najważniejsze pytania. Dzięki naszej wyszukiwarce szybko znajdziecie produkt, który Was interesuje - w kolorze, wymiarze w formie.

Nasze dostawy są dostarczane z dbałością o jakość opakowania i szybkość dostawy.

W razie pytań służę Wam pomocą drogą mailową: 
hello@gocomarshe.com lub telefonicznie.

Chcecie być na bieżąco z naszymi kolekcjami obrazów i produktów marki GOCO Marshe? Obserwujcie nas w mediach społecznościowych, gdzie publikujemy nowości i promocje na nasze produkty.

Link do Facebooka GOCO Marshe >>

Link do Instagrama GOCO Marshe >>

Komentarze

Brak komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień