Korean Hanbok - Oryginalny obraz abstrakcyjny na płótnie

2 500,00 zł
30

Obraz Korean Hanbok należy do unikalnej, autorskiej kolekcji energetycznych obrazów pt. „Koreańskie Kimchi”. Dzieła te powstały w całości na malowniczej Wyspie Geoje w Korei Południowej, zwanej krajem kimchi. Obrazy z tej kolekcji inspirowane są koreańską kulturą, w której tradycja nieustannie przeplata się z nowoczesnością.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Obraz Korean Hanbok inspirowany jest kolorami tradycyjnego stroju koreańskiego o nazwie „hanbok”. Turyści z całego świata wypożyczają różnokolorowe hanbok, aby móc przespacerować się po ogrodach Pałacu Gyeongbokgung czy uliczkami Wioski Bukchon Hanok, starej części Seoulu. Wszystko po to, aby poczuć choć przez chwilę wyjątkową atmosferę koreańskiej kultury i historii. Przyjemnie jest się tam zgubić…

Obraz Korean Hanbok był przedmiotem wystawy Międzynarodowego Festiwalu Kultur na Wyspie Geoje w październiku 2019 roku, gdzie byłam jedyną artystką reprezentującą Polskę. Obraz ten to także część stałej ekspozycji w Restauracji Vivace w Okpo, Geoje w Korei Południowej w 2020 roku.

Zobacz więcej moich autorskich i oryginalnych obrazów z kolekcji „Koreańskie Kimchi”>>

Szczegóły:

Obraz oryginalny o wymiarze 100x80x1cm

2019, Geoje, Korea Południowa

Płótno bawełniane na podobraziu drewnianym

Medium: farby akrylowe

Obraz dostarczany jest wraz z Certyfikatem Autentyczności

Gotowy do zawieszenia

1 Przedmiot

Specyficzne kody