Szukając siebie – Wydruk na papierze fine art z koreańską pieczęcią

239,00 zł

Obraz Szukając siebie należy do kolekcji "Finn deg selv", stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo.
"Finn deg selv" w bezpośrednim tłumaczeniu z języka norweskiego oznacza właśnie szukanie siebie. I jest to pierwszy obraz z tego cyklu, otwierający norweską kolekcję pt. "Szukając siebie".

Rozmiar

Kolekcja obrazów Finn deg selv

Zwykle autorka tworząc swoje obrazy czerpie inspiracje z zewnątrz – z przyrody, ludzi, ich energii. Tym razem jednak postanawia zajrzeć w głąb siebie, by doszukać się tam swoich intuicyjnych kolorów, które wyrażają jej osobowość. 

Obraz Szukając siebie to pierwszy z serii efekt tych poszukiwań. 

Energetyczne połączenia odcieni różu, pomarańczy i turkusu, z odrobiną czerni - to esencja tego, co drzemie w autorce obrazu. Niespożyte pokłady energii, zawsze gotowej do dzielenia się nią z innymi.

Szczegóły:

Wydruki na papierze fine art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Drukowane są na wysokogatunkowych podłożach papieru Liford fine art mat., które spełniają najwyższe standardy w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu, przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie. Producent daje 200-letnią gwarancję kolorów.

Każda moja praca dostarczana jest z unikalnym Certyfikatem Autentyczności.

Prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w języku koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

Wydruki fine art dostarczane są bez ramy, profesjonalnie zabezpieczone i zwinięte w tubie.

9990 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także