Coraz bliżej – Wydruk na papierze fine art z koreańską pieczęcią

239,00 zł

Obraz Coraz bliżej należy do kolekcji "Finn deg selv" stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo.
"Finn deg selv" w bezpośrednim tłumaczeniu z języka norweskiego oznacza właśnie szukanie siebie. I jest to drugi w kolejności obraz z tej kolekcji.

Rozmiar

Kolekcja obrazów Finn deg selv

Obraz Coraz bliżej symbolizuje proces rozwoju, zarówno artystycznego, jak i personalnego, który niespodziewanie przynosi odrobinę spokoju i wyciszenia. 

Odcienie brudnego różu oraz kolory Ziemi, z ciepłą nutą pachnącej brzoskwini, akcentowane elementami turkusu i ciepłego fioletu.

Obraz Coraz bliżej to drugi z serii efekt tych poszukiwań z kolekcji „Finn deg selv”. Jak się okazuję kolejność tutaj ma znaczenie.

Szczegóły:

Wydruki na papierze fine art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Drukowane są na wysokogatunkowych podłożach papieru Liford fine art mat., które spełniają najwyższe standardy w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu, przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie. Producent daje 200-letnią gwarancję kolorów.

Każda moja praca dostarczana jest z unikalnym Certyfikatem Autentyczności.

Prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w języku koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

Wydruki fine art dostarczane są bez ramy, profesjonalnie zabezpieczone i zwinięte w tubie.

9990 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także