Znalazłam – Wydruk na papierze fine art z koreańską pieczęcią

239,00 zł

Obraz Znalazłam należy do kolekcji "Finn deg selv", stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo. "Finn deg selv" w bezpośrednim tłumaczeniu z języka norweskiego oznacza właśnie szukanie siebie. I jest to trzeci w kolejności obraz z tej kolekcji, zamykający cykl dwóch poprzednich obrazów Szukając siebie i Coraz bliżej.

Rozmiar

Kolekcja obrazów Finn deg selv

Obraz Znalazłam to trzeci z serii efekt moich poszukiwań w kolekcji "Szukając siebie" (Finn deg selv w j. norweskim). Jak się okazuje kolejność ma znaczenie. 

Symbolizuje on proces rozwoju, zarówno artystycznego, jak i personalnego, który niespodziewanie przynosi odrobinę spokoju i wyciszenia. 

Wielogodzinna zabawa w łączenie kolorów, doprowadziła do stworzenia intuicyjnej dla artystki palety kolorów, barw silnie wibrujących z jej wewnętrzną estetyką. 

Obraz Znalazłam to wizja zachodu słońca w rodzinnych stronach, obraz zapamiętany z dzieciństwa. 

W abstrakcji najpiękniejsze jest to, że każdy może interpretować ją inaczej – przez pryzmat własnej wyobraźni i doświadczeń. Co ten obraz przedstawia dla Ciebie? 

Szczegóły:

Wydruki na papierze fine art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Drukowane są na wysokogatunkowych podłożach papieru Liford fine art mat., które spełniają najwyższe standardy w zakresie gęstości, gamy kolorów, przejść tonalnych i ostrości obrazu, przy zachowaniu swojego szczególnego charakteru w dotyku i wyglądzie. Producent daje 200-letnią gwarancję kolorów.

Każda moja praca dostarczana jest z unikalnym Certyfikatem Autentyczności.

Prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w języku koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

Wydruki fine art dostarczane są bez ramy, profesjonalnie zabezpieczone i zwinięte w tubie.

9990 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także