Szukając siebie – Reprodukcja obrazu na płótnie z koreańską pieczęcią

359,00 zł

Obraz Szukając siebie należy do kolekcji "Finn deg selv", stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo.
"Finn deg selv" w bezpośrednim tłumaczeniu z języka norweskiego oznacza właśnie szukanie siebie. I jest to pierwszy obraz z tego cyklu, otwierający norweską kolekcję pt. "Szukając siebie".

Rozmiar
Podobrazie

Kolekcja obrazów Finn deg selv

Zwykle autorka tworząc swoje obrazy czerpie inspiracje z zewnątrz – z przyrody, ludzi, ich energii. Tym razem jednak postanawia zajrzeć w głąb siebie, by doszukać się tam swoich intuicyjnych kolorów, które wyrażają jej osobowość. 

Obraz Szukając siebie to pierwszy z serii efekt tych poszukiwań. 

Energetyczne połączenia odcieni różu, pomarańczy i turkusu, z odrobiną czerni - to esencja tego, co drzemie w autorce obrazu. Niespożyte pokłady energii, zawsze gotowej do dzielenia się nią z innymi.

Szczegóły:

Reprodukcje na płótnie Fine Art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Do wykonania reprodukcji wykorzystywane jest włoskie płótno fotograficzne, matowe - ILFORD Canvas Matt (mat) - 380g. 

Obrazy drukowane na tego rodzaju płótnie pozwalają na uzyskanie nieporównywalnej przestrzeni barwnej i niezwykłej ostrości detali. Specjalny, matowy i czarny atrament zapewnia doskonały kontrast.

Reprodukcja obrazu na płótnie jest gotowa do zawieszenia na ścianie. Płótno jest odpowiednio naciągnięte na boki krosna i przez to obraz pięknie prezentuje się bez dodatkowej oprawy. 

Do wyboru 2 grubości podobrazia drewnianego – krosno drewniane standard - 2 cm oraz krosno drewniane max - 4 cm. 

Krosno drewniane standard o optymalnej grubości 2 cm polecane jest do obrazów wieloczęściowych bądź do mniejszych mieszkań i na ściany bogate w inne dekoracje.

Krosno drewniane max o optymalnej grubości 4 cm sprawia, że obraz staje się wyrazistą ozdobą przestrzeni. Polecane do przestronnych pomieszczeń typu lofty, hotelowe lobby czy sale konferencyjne.

Wszystkie reprodukcje na płótnie autorstwa GOCO Marshe dostarczane są Państwu z Certyfikatem Autentyczności. 

Dodatkowo wszystkie prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w j. koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

999 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także