Coraz bliżej – Reprodukcja obrazu na płótnie z koreańską pieczęcią

359,00 zł

Obraz Coraz bliżej należy do kolekcji "Finn deg selv" stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo.
"Finn deg selv" w bezpośrednim tłumaczeniu z języka norweskiego oznacza właśnie szukanie siebie. I jest to drugi w kolejności obraz z tej kolekcji.

Rozmiar
Podobrazie

Kolekcja obrazów Finn deg selv

Obraz Coraz bliżej symbolizuje proces rozwoju, zarówno artystycznego, jak i personalnego, który niespodziewanie przynosi odrobinę spokoju i wyciszenia. 

Odcienie brudnego różu oraz kolory Ziemi, z ciepłą nutą pachnącej brzoskwini, akcentowane elementami turkusu i ciepłego fioletu.

Obraz Coraz bliżej to drugi z serii efekt tych poszukiwań z kolekcji „Finn deg selv”. Jak się okazuję kolejność tutaj ma znaczenie.

Szczegóły:

Reprodukcje na płótnie Fine Art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Do wykonania reprodukcji wykorzystywane jest włoskie płótno fotograficzne, matowe - ILFORD Canvas Matt (mat) - 380g. 

Obrazy drukowane na tego rodzaju płótnie pozwalają na uzyskanie nieporównywalnej przestrzeni barwnej i niezwykłej ostrości detali. Specjalny, matowy i czarny atrament zapewnia doskonały kontrast.

Reprodukcja obrazu na płótnie jest gotowa do zawieszenia na ścianie. Płótno jest odpowiednio naciągnięte na boki krosna i przez to obraz pięknie prezentuje się bez dodatkowej oprawy. 

Do wyboru 2 grubości podobrazia drewnianego – krosno drewniane standard - 2 cm oraz krosno drewniane max - 4 cm. 

Krosno drewniane standard o optymalnej grubości 2 cm polecane jest do obrazów wieloczęściowych bądź do mniejszych mieszkań i na ściany bogate w inne dekoracje.

Krosno drewniane max o optymalnej grubości 4 cm sprawia, że obraz staje się wyrazistą ozdobą przestrzeni. Polecane do przestronnych pomieszczeń typu lofty, hotelowe lobby czy sale konferencyjne.

Wszystkie reprodukcje na płótnie autorstwa GOCO Marshe dostarczane są Państwu z Certyfikatem Autentyczności. 

Dodatkowo wszystkie prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w j. koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

9990 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także