Cherry blossom (2) – Reprodukcja obrazu na płótnie z koreańską pieczęcią

359,00 zł

Obraz Cherry blossom (2) należy do unikalnej, autorskiej kolekcji energetycznych obrazów pt. „Koreańskie Kimchi”. Dzieła te powstały w całości na malowniczej Wyspie Geoje w Korei Południowej, zwanej krajem kimchi. Obrazy z tej kolekcji inspirowane są koreańską kulturą, w której tradycja nieustannie przeplata się z nowoczesnością.

Rozmiar
Podobrazie

Koreańska wiosna to prawdopodobnie najpiękniejsza pora roku! Co najbardziej zachwyca? Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty! Są absolutnie wszędzie, we wszystkich, możliwych kolorach…

Obraz Cherry Blossom inspirowany jest kwitnącymi drzewami wiśni, które rosną we wszystkich parkach, na ulicach, prawie wszędzie. Okres kwitnienia wiśni to wyjątkowy czas dla wszystkich Koreańczyków. Organizowane są wtedy festiwale kwiatów, ludzie spędzają więcej czasu na zewnątrz, żeby jak najdłużej nacieszyć się tym widokiem. Spacer alejami kwitnących wiśni to niezapomniane przeżycie, które warto zabrać ze sobą do domu!

Obraz Cherry Blossom był częścią stałej ekspozycji w Restauracji Vivace, a następnie w Kawiarni Think & Thank w Okpo, Geoje w Korei Poludniowej w 2020 roku.

Szczegóły:

Reprodukcje na płótnie Fine Art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Do wykonania reprodukcji wykorzystywane jest włoskie płótno fotograficzne, matowe - ILFORD Canvas Matt (mat) - 380g. 

Obrazy drukowane na tego rodzaju płótnie pozwalają na uzyskanie nieporównywalnej przestrzeni barwnej i niezwykłej ostrości detali. Specjalny, matowy i czarny atrament zapewnia doskonały kontrast.

Reprodukcja obrazu na płótnie jest gotowa do zawieszenia na ścianie. Płótno jest odpowiednio naciągnięte na boki krosna i przez to obraz pięknie prezentuje się bez dodatkowej oprawy. 

Do wyboru 2 grubości podobrazia drewnianego – krosno drewniane standard - 2 cm oraz krosno drewniane max - 4 cm. 

Krosno drewniane standard o optymalnej grubości 2 cm polecane jest do obrazów wieloczęściowych bądź do mniejszych mieszkań i na ściany bogate w inne dekoracje.

Krosno drewniane max o optymalnej grubości 4 cm sprawia, że obraz staje się wyrazistą ozdobą przestrzeni. Polecane do przestronnych pomieszczeń typu lofty, hotelowe lobby czy sale konferencyjne.

Wszystkie reprodukcje na płótnie autorstwa GOCO Marshe dostarczane są Państwu z Certyfikatem Autentyczności. 

Dodatkowo wszystkie prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w j. koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

30 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także