Guksabong - Reprodukcja obrazu na płótnie z koreańską pieczęcią

359,00 zł

Obraz Guksabong należy do unikalnej, autorskiej kolekcji energetycznych obrazów pt. „Koreańskie Kimchi”. Dzieła te powstały w całości na malowniczej Wyspie Geoje w Korei Południowej, zwanej krajem kimchi. Obrazy z tej kolekcji inspirowane są koreańską kulturą, w której tradycja nieustannie przeplata się z nowoczesnością.

Rozmiar
Podobrazie

Inspiracją do stworzenia tej limitowanej kolekcji obrazów, była unikalna, koreańska kultura oraz subtelność i naturalne piękno Wyspy Geoje w Korei Południowej. Znajdziemy tu niezapomniane pejzaże pełne spokojnych plaż, z widokiem na bujnie zielone, malownicze wysepki, wyrastające z błękitnej tafli wody. Poszarpana linia brzegowa riasowego Morza Żółtego łączy się tutaj z Morzem Japońskim, a całość otacza zieleń tutejszych, koreańskich gór. 

Wyspa Geoje słynie z przepięknych tras  hikingowych, takich jak na Górę Guksabong. To właśnie ten widok był z nami każdego dnia! Kiedy to bujne zbocza Guksabong zaglądały nam codziennie do okien naszego apartamentu, przepełniając go cudowną, niesamowitą atmosferą i energią. Ten niezapomniany widok uwieczniony został na moim obrazie Guksabong.

Obraz Guksabong był przedmiotem wystawy Międzynarodowego Festiwalu Kultur na Wyspie Geoje w październiku 2019 roku, gdzie byłam jedyną artystką reprezentującą Polskę. Obraz ten to także część stałej ekspozycji w Restauracji Vivace w Okpo, Geoje w Korei Południowej w 2020 roku.

Szczegóły:

Reprodukcje na płótnie Fine Art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

Do wykonania reprodukcji wykorzystywane jest włoskie płótno fotograficzne, matowe - ILFORD Canvas Matt (mat) - 380g. 

Obrazy drukowane na tego rodzaju płótnie pozwalają na uzyskanie nieporównywalnej przestrzeni barwnej i niezwykłej ostrości detali. Specjalny, matowy i czarny atrament zapewnia doskonały kontrast.

Reprodukcja obrazu na płótnie jest gotowa do zawieszenia na ścianie. Płótno jest odpowiednio naciągnięte na boki krosna i przez to obraz pięknie prezentuje się bez dodatkowej oprawy. 

Do wyboru 2 grubości podobrazia drewnianego – krosno drewniane standard - 2 cm oraz krosno drewniane max - 4 cm. 

Krosno drewniane standard o optymalnej grubości 2 cm polecane jest do obrazów wieloczęściowych bądź do mniejszych mieszkań i na ściany bogate w inne dekoracje.

Krosno drewniane max o optymalnej grubości 4 cm sprawia, że obraz staje się wyrazistą ozdobą przestrzeni. Polecane do przestronnych pomieszczeń typu lofty, hotelowe lobby czy sale konferencyjne.

Wszystkie reprodukcje na płótnie autorstwa GOCO Marshe dostarczane są Państwu z Certyfikatem Autentyczności. 

Dodatkowo wszystkie prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w j. koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

30 Przedmioty

Specyficzne kody