Extravert Nature

1 600,00 zł

„Gdy tak po prostu siedzisz i obserwujesz, widzisz jak niespokojny jest Twój umysł. Jeśli będziesz próbował go uciszać, to tylko pogorszy sprawę. W końcu jednak on się uspokoi sam, a Ty dostrzeżesz subtelniejsze aspekty wielu spraw. To moment, gdy do głosu dochodzi Twoja intuicja, widzisz sprawy jaśniej i jesteś bardziej obecny w rzeczywistości. Twój umysł zwalnia, a Ty czujesz wielką przestrzeń każdej mijającej chwili. Rozumiesz wiele więcej niż przedtem. To umiejętność, którą musisz stale trenować.” (Steve Jobs)

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kolekcja obrazów Norwegian Woods


Obraz Extravert nature należy do kolekcji Norwegian Woods, stworzonej w stolicy Norwegii - Oslo. Obrazy z tej unikalnej kolekcji inspirowane są kolorystyką norweskich lasów. Zmieniająca się aura, za sprawą promieni słonecznych dzielnie przebijających się przez gęste połacie deszczowych lub śniegowych chmur. To idealny klimat sprzyjający przemyśleniom, zadumie, w którym najlepiej otulić się ciepłym kocem i odpocząć z filiżanką gorącej kawy w dłoniach. 

Norweski las porastający zachodnią i północną część Półwyspu Skandynawskiego, jest dostojny i spokojny. Pachnący świerkiem i brzozą. Górzysty, poprzebijany górskimi potokami i wodospadami.

Taki norweski klimat gwarantuję nam łączność z naturą na najwyższym poziomie – to, czego tak bardzo nam teraz brakuje w tym zagonionym świecie.

Szczegóły:

• Obraz oryginalny o wymiarze 100x80cm

• 2019, Oslo, Norwegia

• Płótno bawełniane na podobraziu drewnianym

• Medium: farby akrylowe

• Obraz dostarczany jest wraz z Certyfikatem Autentyczności

• Gotowy do zawieszenia

1 Przedmiot

Specyficzne kody