Aker Brygge (1,2)

3 000,00 zł

Obraz inspirowany nowoczesną dzielnicą norweskiej stolicy Oslo – Aker Brygge.  

Ultranowoczesna architektura najdroższych budynków w kraju, która została bajecznie wkomponowana w wody Oslofjord. Wspólnie z ekskluzywnymi restauracjami, skutecznie przyciąga do siebie wielkomiejską „śmietankę”, norweską finanserię oraz całe rzesze turystów.   

Odważna i nowatorka architektura tamtejszych budynków, wykańczanych przy użyciu najszlachetniejszych materiałów, to symbol luksusu i dostatniego życia. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kolekcja obrazów Norwegian Fjords

Obraz Aker Brygge (1,2) należy do mojej drugiej, norweskiej kolekcji - Norwegian Fjords (obok Norwegian Woods), która również powstała w Oslo. W miejscu, w którym aktualnie mieszkam z rodziną. 

Norwegia i fiordy to duet znany całemu światu, bo właśnie tutaj jest ich najwięcej na Ziemi! Wysokie i głębokie, długie i ciągnące się kilometrami, porośnięte bujną zielenią i mające swoje odbicie w morskich tunelach. Chyba nie ma piękniejszych widoków w Norwegii! Największy z nich - Sognefjord - to najdłuższy fiord na świecie, liczący ponad 200 kilometrów długości.

W takiej krainie, otulonej morskimi górami, każdy z nas poczuje się bezpiecznie.  

Poznajcie moje obrazy z kolekcji Norwegian Fjords, które uśmiechają się do Was ciepłym promieniem słońca czy krystalicznie czystym morzem. Wnosząc do wnętrza dziki i nadal dziewiczy, norweski krajobraz Skandynawii. 

Szczegóły:

• 2 Obrazy oryginalne, każdy o wymiarze 100x80cm

• 2020, Oslo, Norwegia

• Płótno bawełniane na podobraziu drewnianym

• Medium: farby akrylowe

• Obraz dostarczany jest wraz z Certyfikatem Autentyczności

• Gotowy do zawieszenia

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Zobacz także