Friends will be friends – Reprodukcja na płótnie z koreańską pieczęcią

359,00 zł

Obraz Friends will be friends należy do unikalnej, autorskiej kolekcji energetycznych obrazów pt. „Koreańskie Kimchi”. Dzieła te powstały w całości na malowniczej Wyspie Geoje w Korei Południowej, zwanej krajem kimchi. Obrazy z tej kolekcji inspirowane są koreańską kulturą, w której tradycja nieustannie przeplata się z nowoczesnością. 

Rozmiar
Podobrazie

Inspiracje do namalowania obrazu Friends will be Friends zaczerpnęłam od wspaniałych i przepełnionych pozytywną energią ludzi, których miałam szczęście poznać na Wyspie Geoje. Wielu z nich stało się moimi bliskimi przyjaciółmi. Wielu z nich to piękne i barwne osobowości.

To właśnie ludzie i ich emocje.. historie, przeżycia, ich wyjątkowa, unikalna energia stanowią dla mnie największą inspirację. Energia, którą intuicyjnie wyczuwam i opisuje kolorami na płótnie.

Obraz Friends will be Friends był częścią stałej ekspozycji w Restauracji Vivace oraz Kawiarni Cafe We w Okpo, Geoje w Korei Południowej w 2020 roku.

Szczegóły:

• Reprodukcje na płótnie Fine Art są rodzajem pracy kolekcjonerskiej o muzealnej jakości druku.

• Do wykonania reprodukcji wykorzystywane jest włoskie płótno fotograficzne, matowe - ILFORD Canvas Matt (mat) - 380g. 

• Obrazy drukowane na tego rodzaju płótnie pozwalają na uzyskanie nieporównywalnej przestrzeni barwnej i niezwykłej ostrości detali. Specjalny, matowy i czarny atrament zapewnia doskonały kontrast.

• Reprodukcja obrazu na płótnie jest gotowa do zawieszenia na ścianie. Płótno jest odpowiednio naciągnięte na boki krosna i przez to obraz pięknie prezentuje się bez dodatkowej oprawy. 

• Do wyboru 2 grubości podobrazia drewnianego – krosno drewniane standard - 2 cm oraz krosno drewniane max - 4 cm. 

• Krosno drewniane standard o optymalnej grubości 2 cm polecane jest do obrazów wieloczęściowych bądź do mniejszych mieszkań i na ściany bogate w inne dekoracje.

• Krosno drewniane max o optymalnej grubości 4 cm sprawia, że obraz staje się wyrazistą ozdobą przestrzeni. Polecane do przestronnych pomieszczeń typu lofty, hotelowe lobby czy sale konferencyjne.

• Wszystkie reprodukcje na płótnie autorstwa GOCO Marshe dostarczane są Państwu z Certyfikatem Autentyczności. 

• Dodatkowo wszystkie prace sygnowane są unikalną, koreańską pieczęcią artysty w j. koreańskim i angielskim. Unikalna pieczęć stanowi sposób tradycyjnego podpisu artysty w malarstwie koreańskim.

30 Przedmioty

Specyficzne kody