Cherry blossom (1) - Oryginalny obraz abstrakcyjny na płótnie

3 000,00 zł
30 dni

Obraz Cherry blossom (1) należy do unikalnej, autorskiej kolekcji energetycznych obrazów pt. „Koreańskie Kimchi”. Dzieła te powstały w całości na malowniczej Wyspie Geoje w Korei Południowej, zwanej krajem kimchi. Obrazy z tej kolekcji inspirowane są koreańską kulturą, w której tradycja nieustannie przeplata się z nowoczesnością. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Koreańska wiosna to prawdopodobnie najpiękniejsza pora roku! Co najbardziej zachwyca? Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty! Są absolutnie wszędzie, we wszystkich, możliwych kolorach…

Obraz Cherry Blossom inspirowany jest kwitnącymi drzewami wiśni, które rosną we wszystkich parkach, na ulicach, prawie wszędzie. Okres kwitnienia wiśni to wyjątkowy czas dla wszystkich Koreańczyków. Organizowane są wtedy festiwale kwiatów, ludzie spędzają więcej czasu na zewnątrz, żeby jak najdłużej nacieszyć się tym widokiem. Spacer alejami kwitnących wiśni to niezapomniane przeżycie, które warto zabrać ze sobą do domu!

Obraz Cherry Blossom był częścią stałej ekspozycji w Restauracji Vivace, a następnie w Kawiarni Think & Thank w Okpo, Geoje w Korei Poludniowej w 2020 roku.

Szczegóły:

Obraz oryginalny o wymiarze 100x80x1cm

2020, Geoje, Korea Południowa

Płótno bawełniane na podobraziu drewnianym

Medium: farby akrylowe, brokat, pasta modelująca

Obraz dostarczany jest wraz z Certyfikatem Autentyczności

Gotowy do zawieszenia

1 Przedmiot

Specyficzne kody